Z pewnością słyszałeś o zarabianiu w internecie, lecz uważałeś, że to nie dla ciebie, bo nie znasz się wystarczająco na informatyce, bo nie masz dość pieniędzy na start, bo boisz się że stracisz czas i swoje pieniądze. To tak, jak ja. Dobra wiadomość - projekt FAMILO jest więc dla ciebie. Ja już wystartowałam, spróbuję teraz pokazać ci jakie to proste i jakie stwarza szanse nam, osobom bez kapitału i bez biegłej znajomości komputera.

czwartek, 28 lutego 2013

WEBINARY

Jeśli idea , którą przedstawiłam w poprzednich postach, zainteresowała Cię choć trochę, zapraszam Cię na webinar. Możesz tam całkiem anonimowo wysłuchać prezentacji, po której następuje czat. Czat jest po to, by zainteresowani mogli dopytać prelegenta, o ile nie wszystko jest dla nich jasne.. Na webinar dostaniesz się klikając w ten link: www.gvowebcast.com/conference,familo
W pojawiającym się okienku wpisz swoje imię lub nick. Nie musisz wpisywać żadnego hasła. Kliknij OK, a znajdziesz się w pokoju konferencyjnym, gdzie odbędzie się wykład.
Webinary odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 20:00. Prezentacja trwa ok. 30-40 min.
Czat w zależności od ilości pytań może trwać nawet godzinę. Warto poświęcić ten czas na zapoznanie się z programem familo, bo z czasem może się okazać, że był to najlepiej spożytkowany czas w twoim życiu.

***

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz